Vrh A

20. března 2009

April

Ta bude vyrůstat u nás doma na Karpentné a moc bych si přála, aby se stala pokračovatelkou naší chovné linie...

Axel

Art

Airin

Ariel

14. 3. 2009

Andy - Tim

Dnes nám přišly nové fotky Tima, moc za ně děkuji Pavlovi Jurníčkovi. Podle jeho zpráv je Tim úplně v pohodě a první týden ve svém novém domově zvládl bez problémů.A roste jako z vody, už má deset kilo...

7. 3. 2009

Dnes jsem se rozloučila s Andym, jako vždycky se loučení neobešlo bez slz. Jeho noví páničci se mu dali jméno Tim a já věřím, že jim všem bude spolu dobře. Tim by se měl v budoucnosti věnovat Canisterapii, myslím si, že má pro tuto činnost všechny předpoklady a že v budoucnu pomůže spoustě nemocných dětí. Tim odcestoval do Prahy a podle prvních zpráv vše zvládá v pohodě a s přehledem. Tady jsou první fotky z nového domova.

15. 3. 2009

Anry

Pro Arnyho si přijeli jeho noví majitelé a Arny se odstěhoval do Uherského Hradiště. DOufám, že novým pánům bude dělat samou radost.

 

3. 3. 2009

Alec

Brzy ráno jsme vyrazili s Alecem na cestu do nového domova do Brna za jeho paničkou Jiřinkou. Alec zvládl cestu v pohodě a podle informací od Jiřinky je moc šikovný a dělá jí samou radost. A dokonce už i párkrát navštívil hospic, kde dělá radost těžce nemocným lidem. Moc jim oběma přeji, aby si vzájemně dělali jen samou radost.

12.3. 2009

Anny

Dnes odjela za svojí novou rodinkou naše ANNY. Jana a její děti se už na Anny hrozně moc těšily a já jim všem přeji, aby jim Anny dělala jen samou radost. Už jsme dostali první fotky z nového domova a podle prvních zpráv se mají všichni moc dobře a Anny si rychle zvyká.

3. února 2009

24. ledna 2009

Naše miminka se už rozkoukávají po světě a učí se chodit..taky si začínají hrát a objevovat svět....Všech devět miminek se má čile k světu a všichni jsou moc krásní a roztomilí.

18. ledna 2009

Zítra budou našim ledním medvídkům tři týdny....Tak Vám přinášíme jejich aktuální fotečky...všichni už vidí..začínají chodit a objevovat svět...bohužel nám ve věku 8 dnů umřel jeden pejsek, ale ostatní čtyři holčičky a pět pejsků jsou v naprostém pořádku a mají se čile k světu...

29. prosince 2008

Jessice a Montymu narodilo 10 štěňátek, 6 kluků a čtyři holčičky. Porod proběhl bez problémů a všechna štěňátka se mají čile k světu.

Rodiče

Matka

Jarve z Vlčích luk
CAC, res.CAC
DKK:2/2
Pracovní zkoušky: OVVR

Otec

Pinkerly Quien Sabe "Monty"

Nordic Junior Winner 2007
Český, Maďarský, Rakouský,
Slovenský a Slovinský Junior šampión

BIS Baby, 2x BIS puppy, BOB Junior, BIS Junior, res.BIS Junior, BIS3 Junior
(ze všech plemen)
BIG2, 2x BIG1, 3x HPJ, 11x CAJC, 9x CAC, 3x CACA, 3x RCAC, 3x RCACIB, 3x
CACIB, 5x BOB, CC (Švédsko)
DKK: 1/1 (vyhodnoceno MVDr. Snášilem), BVA 2:3 ( = FCI 0/0), vyhodnoceno v Anglii
DLK: 0/0 (vyhodnoceno MVDr. Snášilem)
Oči : čisté, PRA optigen test = genotyp N/N, vyhodnoceno v Německu
Pracovní zkoušky:
OVVR, KPZ, Canisterapeutická zkouška

Hodně dlouho jsme vybírali ženicha pro naši Jessicu. Ale osud mi byl příznivě nakloněn, když jsem zavolala do chovatelské stanice Od hradu Veveří, jejíž odchovanci se mi vždy moc líbili na výstavách.Netušila jsem, že na základě jednoho telefonního rozhovoru vznikne krásné kamarádství. Tímto bych chtěla moc poděkovat Evičce Hubíkové za veškerou pomoc a všechny
rady, kterými mi nesmírně pomohla. Takže nakonec jsme Jessicu nakryli  nádherným Montym a s velkou nadějí očekáváme štěňátka.