Jenifer z Karpentné

19.6.2017
Chovná fena
(CH SK, PL Ellie z Karpentné x JCH Pl, CZ, MultiCH Direct Hit Iz Doliny Solnca
ČLP/GR/17135
Junior Champion Poland
Candidat of: Champion Poland, Champion Slovakia, Champion CZ, Club champion RK CZ
BOB, 3x BOJ, 3x JCWC,2x CWC,2x CAC CZ, CC, res. CAC SK, res.CAC CZ, BOB Puppy, 4x VP1
DKK: B, DLK: 0/0
GR PRA1, GR PRA2 - Clear
PRA-prcd - clear by parents
ICT-A: Clear
skus nůžkový, chrup úplný
OVVR

Rodokmen

Jenifer - to je překvapení, chytrost, inteligence, hbitost, rychlost, krása a láska namíchaná do jednoho houževnatého retrievřího tělíčka... Naše nejmladší princezna si ze svých úžasných předků (prababička Jessica, pradědeček Monty, dědeček Lordík, babička Aprilka, maminka Eliška, tatínek DIrect) vybrala opravdu jen to nejlepší... Vždycky jsem si myslela že chytrost Aprilky nemůže nikdo trumfnout a jo... může... naše Jenifer to dokázala... neexistuje nic, co by nedokázala vyřešit, se vším si vždycky poradí a vždycky překvapí... když chce, tak dokáže utéct prostě odevšad... již několikrát se procházela po celém výstavišti, protože si ho prostě chtěla prohlédnout a nasát výstavní atmosféru a já jsem ani nevěděla, že je její výstavní domeček prázdný a zjistila jsem to, až ji přivedli cizí lidé (naše slečna se totiž naučila rozepínat zipy). Ani nejlepší světoví kouzelníci by se nemuseli stydět za její neuvěřitelné kousky... Obrovská radost je sledovat ji při lovecké práci - její neuvěřitelná rychlost hbitost a obrovská chuť a nadšení zahřejí u srdce a vykouzlí úsměv na rtu.

Ve svém mladém věku má na svém kontě velké množství výstavních úspěchů - dokáže okouzlit rozhodčí i obecenstvo svým šarmem a neuvěřitelnou radostí, se kterou se prezentuje a předvádí. Svůj první titul BEST OF BREED (Vítěz plemene zlatý retriever) získala v pouhých 16ti měsících.

Má nádherný pohyb, ladný a elegantní a neustále má dobrou náladu a každou vteřinu jejího bytí z ní vyzařuje láska a radost...

Má výborné zdravotní výsledky a její genetické testy už lepší být nemohou...(GR PRA1, PRA2, ICT - clear) Je naší velkou nadějí do budoucna a věříme že své skvělé vlastnosti bude předávat svým potomkům.

Jenifer z KarpentnéJenifer z KarpentnéJenifer z KarpentnéJenifer z Karpentné Jenifer z KarpentnéJenifer z KarpentnéJenifer z Karpentné